




Semesterlägenhet - Hohwacht
Hohwacht, Tyskland
Bekvämligheter
Detta lilla lägenhetskomplex ligger bara 50 meter från strandpromenaden. Lägenheterna är välskötta, mysiga och individuellt inredda. De har alla ett vardagsrum med hopfällbara sängar och ett separat sovrum. Framför huset finns en gemensam gräsmatta för solbad. På baksidan finns en restaurang med rökrum. Bilderna är exempel på lägenheter.
Fakta |
|
Faciliteter |
|
Rumsfördelning Semesterhus |
|
Bekvämligheter |
|
Uppvärmning / Energi |
|
Utomhus |
|
Avstånd / Närområde |
|
Övrig information |
|
Övriga avgifter och tillägg
Städning 44,900.00 SEK per vistelse betalas på plats
Turistskatt, max. 2.20 EUR per dag och person betalas på plats
Tillval
Sänglinne och handd. ingår i priset
Karta över Semesterlägenhet - Hohwacht
Adress
Semesterlägenhet - Hohwacht
Möwenweg 10 (Whng. 4
24321
Hohwacht, Tyskland
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.