




Semesterhus - Barban-Hrboki
Barban, Kroatien
Bekvämligheter
I en liten by på Istriens östkust, som ännu inte upptäckts av massturismen, ligger detta hus med två semesterlägenheter som hyrs ut tillsammans. Varje lägenhet har en egen ingång och lägenheterna är förbundna med varandra genom en utvändig trappa. De är rymliga och väl inredda och erbjuder sina gäster mycket komfort. Det finns en konoba på fastigheten som delas med hyresvärden. Utanför bjuder många små platser med trädgårdsmöbler in till samvaro och barnen kan fördriva tiden på gungan. På kvällen kan du förbereda din middag i uteköket med grill och avsluta dagen. En härlig plats för en semester med familjen eller en grupp vänner!
Fakta |
|
Faciliteter |
|
Rumsfördelning Semesterhus |
|
Bekvämligheter |
|
Uppvärmning / Energi |
|
Utomhus |
|
Avstånd / Närområde |
|
Övrig information |
|
Tillval
Sänglinne och handd. ingår i priset Städning ingår i priset
Karta över Semesterhus - Barban-Hrboki
Adress
Semesterhus - Barban-Hrboki
Hrboki 53
52207
Barban, Kroatien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.