




Semesterhus - Mörrum/Olofström
Blekinge län, Sverige
Bekvämligheter
Ett vackert fritidshus inte långt från Mörrumså. Här kan du fiska riktigt bra. På den inglasade terrassen kan du tillbringa underbart lugna semestertimmar. Du kan gå på svamp- och bärjakt i skogen. En roddbåt ligger förtöjd och väntar på dig 500 m från stugan. Det finns också fyra flytvästar tillgängliga. I närområdet kan du besöka Laxens Hus, som har ett fiskemuseum. I Kärringsjön kan du både bada och fiska. Vid havet kan du uppleva trollingfiske. Förutom fiske finns det förstås golf och flera golfbanor i området.
Fakta |
|
Faciliteter |
|
Rumsfördelning Semesterhus |
|
Rumsfördelning Annex 1 |
|
Bekvämligheter |
|
Uppvärmning / Energi |
|
Utomhus |
|
Avstånd / Närområde |
|
Övrig information |
|
Övriga avgifter och tillägg
Städning 196,600.00 SEK per vistelse betalas på plats
Tillval
El 2.50 SEK betalas på plats Sänglinne och handd. 300.00 SEK per person betalas på plats
Karta över Semesterhus - Mörrum/Olofström
Adress
Semesterhus - Mörrum/Olofström
Kärrsjövägen 119
293 93
Blekinge län, Sverige
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.