Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 47

My Georgian village

Kachetien, Georgien

I Sagarejo



Bekvämligheter

Luftkonditionering
Pool
Bar
Internet
Konferensrum
Parkering
Vattenkokare
TV
Säkerhetsbox
Telefon
Kabel- eller satellit-TV
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Trädgård
Terrass
Badkar eller dusch
Rökning tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Skrivbord
Företagsvänlig

My Georgian village ligger i Sagarejo och placerar dig 47,8 km från Samebakatedralen och 48,9 km från Chreli Abano Sulphur Bath and Spa. Detta hotell ligger 49,1 km från Sankt Georgsstatyn och 49,1 km från Freedom Square. Känn dig som hemma i ett av de 5 rummen med smart-tv. Sängen har Select Comfort-madrass och sängtillbehör av högsta kvalitet. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Privat badrum med dusch, regndusch och bidéer. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Giuaani - 11,6 km
Manavi vinkällare - 12,3 km
Ujarma Fortress - 30,6 km
Tbilisi Sea - 45,7 km
Samebakatedralen - 47,8 km
Presidentpalatset - 48 km
Rådhuset - 48,5 km
Pusjkinparken - 48,8 km
9 April Park - 48,8 km
Chreli Abano Sulphur Bath and Spa - 48,9 km
Kashvetikyrkan - 49 km
Tbilisi stadshus - 49 km
Sankt Georges katedral - 49 km
Tbilisis loppmarknad - 49 km
Shardeni Street - 49 km

Den största flygplatsen i närheten är Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.) - 38,4 km

Gäster har tillgång till bland annat flerspråkig personal, bagageförvaring och tvättmöjligheter. Planerar du ett event i Sagarejo? På detta hotell finns det event- och konferensutrymmen på upp till 50 kvadratmeter, däribland konferensrum och mötesrum. Gratis parkeringsservice erbjuds på plats. Här erbjuder man anslutande vingård och säsongsöppen utomhuspool. Boendet har även gratis wi-fi, bröllopstjänster och hjälp med bokning av biljetter och guidade turer. My Georgian village har en restaurang som serverar gäster underbar mat. Mingla med andra gäster - här erbjuds alla gäster gratis mottagning dagligen. Slappna av med en god drink på en av boendets 2 barer/lounger. Här erbjuds en gratis kontinental frukost dagligen mellan 08.00 och 11.00.
  • Om visum krävs för inresa i landet kan ditt boende i vissa fall hjälpa dig med de dokument som krävs för att erhålla ett. Mer information får du genom att kontakta boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Boendet kan ta ut en avgift för denna tjänst, även om du skulle avboka. Alla arrangemang görs direkt mellan dig och boendet.
  • Den säsongsöppna poolen är tillgänglig från 01 maj till 31 oktober.

Karta över My Georgian village

Adress

My Georgian village

6 Marjanisvili st

3800

Kachetien, Georgien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare