Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

Chelsea House

London, England, Storbritannien

Detta boende kan erbjuda totalt 24 rum.



Bekvämligheter

Rökning inte tillåten

Detta boende kan erbjuda totalt 24 rum. De som bor på denna anläggning kan använda sig av wifi-anslutningen i de gemensamma utrymmena. Receptionen på Chelsea House håller inte öppet dygnet-runt-öppen. För några av de nämnda tjänsterna kan en kostnad tillkomma.

Karta över Chelsea House

Adress

Chelsea House

96 Redcliffe Gardens

SW10 9HH

London, England, Storbritannien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare