Palacio de La Magdalena Hotel
Soto Del Barco, Spanien
Recensioner
Bekvämligheter
I Soto Del Barco ligger Palacio de La Magdalena Hotel på landet, en tio minuters bilfärd från Alto Llanas utsiktspunkt och Playa de Aguilar. Detta hotell med exklusiv profil ligger 4,3 km från Los Quebrantos strand och 8,8 km från Moutaspalatset. Känn dig som hemma i ett av de 37 luftkonditionerade rummen med LCD-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Privat badrum med badkar eller dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. På rummet finns telefon, värdeförvaringsskåp och skrivbord. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Alto Llanas utsiktspunkt - 5 km
Playa de Bayas - 4,3 km
Los Quebrantos strand - 4,3 km
Senda de los Miradores - 5,1 km
Playa el Garruncho - 5,4 km
Playa de Cazonera - 5,4 km
Biscayabukten - 5,8 km
Playa de la Conchiquina - 6 km
Playa de los Espinos - 6,3 km
Playa de Xilo - Veneiro - 6,6 km
Playa de Aguilar - 6,6 km
Palacio la Quinta de Selgas - 7,8 km
Hilandera-monumentet - 8,3 km
Moutaspalatset - 8,8 km
Narcea - 9,4 km
Palacio de La Magdalena Hotel rekommenderar att du använder flygplatsen Oviedo (OVD-Asturias) - 7,3 km
Gäster har tillgång till bland annat business-service, reception (öppen dygnet runt) och bagageförvaring. Planerar du ett event i Soto Del Barco? På detta hotell finns det event- och konferensutrymmen på upp till 3476 kvadratmeter, däribland konferensrum och mötesrum. Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Skäm bort dig med ett besök på deras spa, som erbjuder bland annat massage. Boendet har även gratis wi-fi, bröllopstjänster och hjälp med bokning av biljetter och guidade turer. Du kan äta gott på Ria de Nalon, en restaurang med loungebar som specialiserat sig på regionala rätter, eller på deras kafé. Frukost enligt egen beställning serveras dagligen mot en avgift. Följande anläggningar är otillgängliga från 26 maj 2024 till 4 juni 2024 (datumen kan ändras):- Spa
- Avgift för frukost enligt egen beställning: EUR 10 för vuxna och EUR 10 för barn
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
- Förhandsbokningar krävs för massage och spabehandlingar. Bokningar kan göras genom att kontakta detta hotell innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- Endast registrerade gäster är tillåtna på boendets rum.
- En del anläggningar kan ha begränsad tillgänglighet. Gäster kan kontakta receptionen för mer information med hjälp av kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
- Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner.
Karta över Palacio de La Magdalena Hotel
Adress
Palacio de La Magdalena Hotel
Finca La Magdalena
33126
Soto Del Barco, Spanien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.



















































