El Vino Hotel Suites - Special Class
Centrala Bodrum, Bodrum, Turkiet
Recensioner
Bekvämligheter
El Vino Hotel Suites - Special Class ligger centralt i Bodrum, en kvarts promenad från både Bodrum Bar Street och Bodrum strand. Detta hotell vid stranden ligger 1,8 km från Marinan i Bodrum och 7,6 km från Bitez strand. Känn dig som hemma i ett av de 31 rummen med minibar och LCD-tv. Rummen har privata balkonger/terrasser. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och satellit-tv erbjuder underhållning. Privat badrum med dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Bodrum basar - 0,7 km
Myndosporten - 0,9 km
Bodrum Bar Street - 0,9 km
Bodrum Maritime Museum - 1,1 km
Bodrum strand - 1,2 km
Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camii - 1,3 km
Zeki Muren Arts Museum - 1,4 km
Haluk Elbe Art Gallery - 1,4 km
Kumbahçe Halk Plajı - 1,4 km
Bodrums slott - 1,5 km
Bodrums färjeterminal - 1,6 km
Kumbahçe strand - 1,6 km
Museum of Underwater Archaeology - 1,6 km
Franska tornet - 1,8 km
Marinan i Bodrum - 1,8 km
Närmaste flygplatser är:
Bodrum (BXN-Imsik) - 30,8 km
Bodrum (BJV-Milas) - 35,2 km
Kos (KGS-Kos Island Intl.) - 353,2 km
Kalymnos (JKL-Kalymnos Island National) - 370,8 km
Rekommenderad flygplats för El Vino Hotel Suites - Special Class är Bodrum (BJV-Milas).
Gäster har tillgång till bland annat business-service, gratis dagstidningar i lobbyn och kemtvätt/tvättjänster. Planerar du ett event i Bodrum? På detta hotell finns det event- och konferensutrymmen på upp till 80 kvadratmeter, däribland konferensrum och mötesrum. Flygtransfer tur/retur erbjuds mot en avgift (tillgänglig dygnet runt). Här kan du koppla av i en av 2 utomhuspooler, och du har även tillgång till ett fitnesscenter. Detta hotell har även gratis wi-fi, conciergetjänster och en eldstad i lobbyn. Den kostnadsfria bussen gör det enkelt för dig att ta dig till stranden. På detta hotell kan du äta något gott på deras restaurang, som även har en loungebar, beundra utsikten över havet och avnjuta din middag under bar himmel - om vädret tillåter. Passa även på att stanna inne och mysa på rummet med rumsservice (under begränsade tider). Släck törsten med din favoritdrink i boendets bar vid poolen. Här erbjuds en gratis frukostbuffé dagligen mellan 07.30 och 10.30.- Avgift för flygtransfer: EUR 60.00 per fordon (enkel resa)
- Avgift för extrasäng: EUR 40.0 per dag
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Förhandsbokningar krävs för massage. Bokningar kan göras genom att kontakta detta hotell innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- Anslutande rum kan erbjudas i mån av tillgång. Gäster kan be om anslutande rum genom att kontakta boendet direkt med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- Kontaktfri incheckning och kontaktfri utcheckning är tillgängliga.
Karta över El Vino Hotel Suites - Special Class
Adress
El Vino Hotel Suites - Special Class
Omurça Mah. Pamili Sokak
48400
Centrala Bodrum, Bodrum, Turkiet
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.








































































