Colon II
Playa de las Américas, Arona, Spanien
Recensioner
Bekvämligheter
Våra kunder hittar närmaste golfbana 2 kilometer från det här boendet. Kollektivtrafikförbindelser ligger på ett avstånd på -0 kilometer. Den närmaste stranden ligger 200 meter från denna egendom. Denna anläggning kan erbjuda totalt 142 rum. Colon II genomgick en totalrenovering 2005. Alla som valt detta boende har tillgång till trådlös internetanslutning i de allmänna utrymmena. Receptionen på Colon II har dygnet-runt-service för att tillmötesgå gästernas behov när som helst, både dag och natt. Gästerna kommer att glädja sig åt de rätter som serveras på de olika gastronomiska matställena. Extra avgifter kan tillkomma för vissa av dessa tjänster.
Karta över Colon II
Adress
Colon II
Av. Rafael Puig, 13
38660
Playa de las Américas, Arona, Spanien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.





































