1 / 82

Armas Life Belek - All inclusive

Serik, Turkiet

Nära flygplatsen

‌
‌

Recensioner

7.8 / 10av 43 omdömen
Renlighet8.2 / 10
Komfort7.8 / 10
Faciliteter8.8 / 10
Service7.6 / 10
Skick7.6 / 10

Bekvämligheter

Luftkonditionering
Pool
Bar
Internet
Tvättmaskin
Spa
Vattenkokare
Kaffebryggare
Barnpool
TV
Gym
Säkerhetsbox
Kabel- eller satellit-TV
Hårtork
Minibar
Trädgård
Balkong
Terrass
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning tillåten
All inclusive
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Familjevänlig

I Serik ligger Armas Life Belek - All inclusive vid havet, en tio minuters bilfärd från både Eurymedons bro och Aspendos teater. Detta boende med all-inclusive ligger 26,2 km från Side västra strand och 9,2 km från Aspendos katedral. Känn dig som hemma i ett av de 230 luftkonditionerade rummen med minibarer (med vissa gratis produkter) och LCD-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och satellit-tv erbjuder underhållning. Privat badrum med dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. På rummet finns värdeförvaringsskåp och vattenkokare. Städning erbjuds dagligen. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Eurymedons bro - 8,1 km
Aspendos teater - 8,9 km
Aspendos katedral - 9,2 km
MM Migros - 9,4 km
Aspendos akvedukt - 9,5 km
Belek moské - 9,7 km
Montgomerie Golfbana - 11,7 km
Cornelia Golfklubb - 11,7 km
Garden of Tolerance - 12,9 km
Carya Golfklubb - 12,9 km
Belek strandpark - 12,9 km
Belka Golfklubb - 13 km
Asklepion Spa & Thalasso - 13,3 km
Belek allmänna strand - 13,7 km
Kadriye-stranden - 14 km

Armas Life Belek - All inclusive rekommenderar att du använder flygplatsen Antalya (AYT-Antalya Intl.) - 32,7 km

Gäster har tillgång till bland annat reception (öppen dygnet runt), tvättmöjligheter och kaffe i allmänt utrymme. Flygtransfer tur/retur erbjuds mot en avgift (tillgänglig dygnet runt). Skäm bort dig själv med bland annat massage, kroppsbehandlingar och ansiktsbehandlingar. Här erbjuds både privat strand, inomhuspool och vattenrutschkana. Detta boende har även gratis wi-fi och conciergetjänster. Detta boende har 3 restauranger. Mingla med andra gäster - här erbjuds alla gäster gratis mottagning dagligen. Koppla av med en drink på boendets bar vid poolen eller en av 5 barer/lounger. Här erbjuds en gratis frukostbuffé dagligen mellan 07.00 och 10.30. Detta boende är stängt från 15 november till 15 april.
  • Avgift för flygtransfer: EUR 100 per fordon (enkel resa, max. antal passagerare 6)

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Poolen är öppen mellan maj och oktober.
  • Förhandsbokningar krävs för massage. Bokningar kan göras genom att kontakta detta boende innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • Bil behövs inte för transport till och från detta boende.
  • Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner.

Karta över Armas Life Belek - All inclusive

Adress

Armas Life Belek - All inclusive

Yeni Mah, Yavuz Sultan Selim Cd. No:9

07552

Serik, Turkiet

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.