1 / 74

Viviendas Villalobos

Cerro del Águila, Seville, Spain

I Sevilla (Sur)

‌
‌

Recensioner

10 / 10av 1 omdömen
Renlighet10 / 10
Komfort8 / 10
Service10 / 10
Skick10 / 10

Bekvämligheter

Luftkonditionering
Internet
Parkering
Kaffebryggare
TV
Husdjur tillåtna
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Mikrovågsugn
Balkong
Terrass
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Frys

Denna lägenhet ligger i Sevilla (i området Sur), 5 min med bil från Plaza de España och 5 min från Kungliga Alcázar i Sevilla. Denna lägenhet ligger 5,2 km från Katedralen i Sevilla och 6,3 km från Plaza de Armas shoppingcenter. Slå dig till ro i den här individuellt inredda lägenheten, som har en stor kyl med frys och en spishäll i köket. Det finns en privat balkong eller terrass. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en platt-tv erbjuder underhållning. Det privata badrummet med åtskilt badkar och dusch har djupt badkar och gratis toalettartiklar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Gran Plaza Sevilla - 1,4 km
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán - 1,8 km
Centro Deportivo Amate - 1,8 km
Centro Comercial Nervión Plaza - 1,8 km
Los Arcos-gallerian - 1,9 km
Maria Luisa Park - 2,6 km
Universitetssjukhuset Virgen del Rocio - 2,6 km
Plaza de España - 2,6 km
Universitetet i Sevilla - 2,9 km
Benito Villamarin-stadion - 2,9 km
Jardines de Murillo - 3 km
Acuario Sevilla - 3,1 km
Santa María la Blanca kyrka - 3,1 km
Kungliga Alcázar i Sevilla - 3,2 km
Plaza de Puerta Jerez - 3,2 km

Den största flygplatsen i närheten är Seville (SVQ-San Pablo) - 9,3 km

Gäster har tillgång till bland annat expressutcheckning och hiss. Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift och parkering (avgift tillkommer) finns även på plats. Njut av utsikten från deras terrassen och dra nytta av deras gratis wi-fi.
  • Parkeringsavgift: EUR 5 per natt

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
  • Gäster kan få tillåtelse att ta med sig husdjur genom att föranmäla detta. Kontaktuppgifter finns i bokningsbekräftelsen.

Karta över Viviendas Villalobos

Adress

Viviendas Villalobos

Calle Párroco Antonio Gómez Villalobos 4

41006

Cerro del Águila, Seville, Spain

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.