1 / 43

Mantra on Queen

Brisbane, Queensland, Australien

Nära Howard Smith Wharves

‌
‌

Recensioner

8.2 / 10av 1000 omdömen
Renlighet8.4 / 10
Komfort8 / 10
Läge8 / 10
Faciliteter7.6 / 10
Service8.4 / 10
Skick7.6 / 10

Bekvämligheter

Luftkonditionering
Internet
Konferensrum
Parkering
Vattenkokare
Kaffebryggare
TV
Bastu
Gym
Säkerhetsbox
Telefon
Brödrost
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Mikrovågsugn
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Skrivbord
Frys
Företagsvänlig
Hållbar

Mantra on Queen ligger centralt i Brisbane, en kvarts promenad från både Howard Smith Wharves och Queen Street Mall. Detta hotell ligger 2,6 km från Suncorp Stadium och 3,4 km från XXXX bryggeri. Känn dig som hemma i ett av de 74 individuellt möblerade rummen med kylskåp och platt-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Badrum med badkar/dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. På rummet finns telefon, värdeförvaringsskåp och skrivbord. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Howard Smith Wharves - 0,5 km
Chinatown Mall - 0,6 km
Brunswick Street Mall - 0,7 km
Fortitude Music Hall - 0,7 km
Story Bridge - 0,9 km
Waterfront Brisbane - 0,9 km
Saint Stephens Cathedral - 1 km
Brisbane River Walk - 1 km
Brisbane Private Hospital - 1 km
Queen Street Mall - 1 km
City Hall Clock Tower - 1,1 km
King George Square - 1,2 km
Museum of Brisbane - 1,2 km
Brisbane City Hall - 1,2 km
St Andrew's War Memorial Hospital - 1,2 km

Den största flygplatsen i närheten är Brisbane Airport (BNE) - 16,8 km

Gäster har tillgång till bland annat dator, expressutcheckning och kemtvätt/tvättjänster. Planerar du ett event i Brisbane? På detta hotell finns det event- och konferensutrymmen på upp till 177 kvadratmeter, däribland konferensrum och mötesrum. Parkering (avgift tillkommer) erbjuds på plats. Här erbjuds bland annat utomhuspool, bubbelpool och bastu. Boendet har även gratis wi-fi, hjälp med bokning av biljetter och guidade turer och reception. Detta hotell ger dig möjlighet att lyxa till det lite med rumsservice.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Deposition: AUD 200.00 per vistelse

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Parkeringsavgift: AUD 20 per natt
  • Spjälsäng (babysäng): AUD 10.0 per natt
  • Avgift för extrasäng: AUD 40.0 per natt
  • För kreditkortsbetalningar tillkommer en avgift på 3.5 procent

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Anslutande rum kan erbjudas i mån av tillgång. Gäster kan be om anslutande rum genom att kontakta boendet direkt med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner.
  • Kontaktfri utcheckning är tillgänglig.

Karta över Mantra on Queen

Adress

Mantra on Queen

570 Queen Street

4000

Brisbane, Queensland, Australien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.