1 / 52

Apartmani Princ Hrvoje

Gornji Kono, Dubrovnik, Kroatien

I Dubrovnik (Pile)

‌
‌

Recensioner

9 / 10av 6 omdömen
Renlighet8.8 / 10
Komfort8.6 / 10
Faciliteter8 / 10
Service8.8 / 10
Skick8 / 10

Bekvämligheter

Luftkonditionering
Internet
Vattenkokare
Kaffebryggare
TV
Kabel- eller satellit-TV
Brödrost
Hårtork
Mikrovågsugn
Balkong
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch

Apartmani Princ Hrvoje ligger i Dubrovnik (i området Pile), fem minuter med bil från både Pile port och Dubrovniks färjehamn. Detta pensionat ligger 2,2 km från Gruz hamn och 2,5 km från Lapads strand. Känn dig som hemma i ett av de 5 luftkonditionerade rummen med kylskåp. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Badrummen har dusch och hårtorkar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Boninovo kyrkogård - 0,5 km
Mercante - 0,6 km
Luka Gruz - 1 km
Dubrovnik Shopping Minčeta - 1 km
Bellevue Beach - 1 km
Rochester Institute of Technology Croatia - 1,2 km
Šulić-stranden - 1,2 km
Gradacparken - 1,3 km
Gruz marknad - 1,3 km
Tvrđava Lovrijenac - 1,4 km
Pile port - 1,4 km
Multimediamuseet Visia Dubrovnik 5D Theatrum - 1,5 km
Helige frälsarens kyrka - 1,5 km
Dubrovniks murar - 1,5 km
Onofrios fontän - 1,5 km

Apartmani Princ Hrvoje rekommenderar att du använder flygplatsen Dubrovnik (DBV) - 20,4 km

Flygtransfer tur/retur erbjuds mot en avgift (tillgänglig dygnet runt).

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Avgift för städning: 20 EUR per boende och per vistelse

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Avgift för flygtransfer: EUR 55 per fordon (enkel resa)
  • Avgift för flygtransfer per barn: EUR 55 (enkel resa)
  • Avgift för närliggande parkering: EUR 30 per per natt (100 meter bort)

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Endast registrerade gäster är tillåtna på boendets rum.

Karta över Apartmani Princ Hrvoje

Adress

Apartmani Princ Hrvoje

Natka Nodila 8

20000

Gornji Kono, Dubrovnik, Kroatien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.