




Don Pancho
Benidorm, Spanien
Bekvämligheter
Detta fantastiska hotell ligger på en av huvudgatorna i Benidorm. Hotellet ligger bara några meter från den vackra Levante-stranden och har enkel tillgång till ett brett utbud av restauranger, barer och butiker. Benidorms centrum och den charmiga gamla staden ligger bara 20 minuters promenad bort. Gästerna välkomnas in i en elegant lobbby som utstrålar en känsla av lugn och ro. Rummen har en tidlös klassisk stil och erbjuder den perfekta oasen för att koppla av och varva ner bekvämt i slutet av dagen. Rummen är komplett med moderna bekvämligheter och faciliteter för gästernas bekvämlighet. Gästerna kommer att bli imponerade av det obegränsade utbudet av fritids- och rekreationsfaciliteter, som har utformats för att tillgodose underhållningsbehoven för besökare i alla åldrar.
Karta över Don Pancho
Adress
Don Pancho
Del Mediterraneo, 39
03503
Benidorm, Spanien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.
Resekategorier
- Sommarresor
- Vinterresor
- Fotbollsresor
- Kombinationsresor
- Formel 1-resor
- Julmarknad
- Semesterhus
- Bilsemester i Europa
- All Inclusive-resor
- Familjevänliga hotell
- Resetips: bo billigt och njut av lyxhotell
- Weekendresor
- Roadtrips
- Sparesor
- Barnkul
- Musikalresor
- Golfresor
- Öluffa
- Resor i filmernas fotspår
- Långsemester
- Mat- och vinresor

















































