1 / 92

MAAR Suites Cotillo

El Cotillo, La Oliva, Spanien

Nära Lakes strand



Recensioner

8.6 / 10av 3 omdömen
Renlighet9.4 / 10
Komfort10 / 10
Faciliteter9 / 10
Skick8 / 10

Bekvämligheter

Internet
Kaffebryggare
TV
Diskmaskin
Ugn
Brödrost
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Mikrovågsugn
Balkong
Terrass
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Frys

MAAR Suites Cotillo ligger i La Oliva på stranden, 2 min promenad från Lakes strand och 12 min från Castillo de El Toston. Detta lägenhetshotell vid stranden ligger 24,1 km från Playa Corralejo och 1,4 km från Playa de la Concha. Känn dig som hemma i ett av de 4 individuellt inredda rummen med kök. Sängen har memory foam-madrass, duntäcken och egyptiska bomullslakan. Rummen har privata balkonger. En 65-tums platt-tv erbjuder underhållning. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Lakes strand - 0,2 km
Castillo de El Toston - 1 km
Playa de la Concha - 1,2 km
Caleta del Rio - 3,4 km
Playa El Marrajo - 3,6 km
El Tostón-fyrtornet - 3,6 km
Traditionella fiskemuseet - 3,6 km
Playa Los Charcos - 3,8 km
Los Mallorquines - 3,9 km
Punta Gorda - 4,2 km
Punta Blanca - 4,5 km
Wolf Patton Labyrint - 5,6 km
Förtrollade ravinen - 7,6 km
Cross Island - 8,6 km
Calderon Hondo-vulkanen - 12 km

Närmaste flygplatser är:
Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) - 46,6 km
Arrecife (ACE-Lanzarote) - 67 km

Detta rökfria lägenhetshotell erbjuder avgiftsfri parkering i närheten, surfing i närheten och segling i närheten. Fritidsaktiviteter som erbjuds är bland annat sportdykning i närheten, vindsurfing i närheten och surflektioner i närheten.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Deposition för skador: EUR 150 per vistelse
  • Avgift för städning: 80 EUR per boende och per vistelse
  • En skadedeposition på EUR 150 debiteras innan incheckning.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
  • Byggnadsarbete pågår i en intilliggande byggnad och oljud därifrån kan förekomma.

Karta över MAAR Suites Cotillo

Adress

MAAR Suites Cotillo

C/ Gran Canaria, L105, Edificio Denebola

35650

El Cotillo, La Oliva, Spanien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.