Appartments Am Bach
Gerlos, Österrike
Recensioner
Bekvämligheter
Appartments Am Bach ligger mitt i Gerlos, 3 min promenad från Dorfbahn-linbanan och 2 min med bil från Isskogel linbana. Detta hotell med familjevänlig profil ligger 8,6 km från Gerlos Alpenstrasse. Känn dig som hemma i ett av de 4 rummen som har kök med kylskåp och ugn. Rummen har privata balkonger/terrasser. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en platt-tv med satellitkanaler erbjuder all underhållning du behöver. På rummet finns värdeförvaringsskåp och skrivbord. Städning erbjuds dagligen. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Dorfbahn-linbanan - 0,3 km
Isskogel linbana - 1,5 km
Krummbach Xpress skidlift - 3,3 km
Fussalmexpress - 4 km
Krummbach skidlift - 4,1 km
Ebenfeld Xpress skidlift - 4,3 km
Ebenfeldexpress - 4,3 km
Durlassboden reservoar - 5,2 km
Gerlos Alpenstrasse - 8,6 km
Dorfbahn 1 - 10,2 km
Dorfbahn 2 - 10,2 km
Dorf 1 skidlift - 10,3 km
Plattenkogel X-Press II skidlift - 11,6 km
Plattenkogel skidlift - 11,6 km
Plattenkogel Xpress skidlift - 11,8 km
Appartments Am Bach rekommenderar att du använder flygplatsen Innsbruck (INN-Kranebitten) - 82,5 km
Gäster har tillgång till bland annat expressincheckning, expressutcheckning och kemtvätt/tvättjänster. Flygtransfer tur/retur erbjuds mot en avgift. Detta hotell erbjuder ski-in/ski-out och ger dig tillgång till hyrcyklar. Boendet har även gratis wi-fi, skidförvaring och shopping på boendet. Den kostnadsfria skidbussen gör det enkelt för dig att ta dig till skidbackarna. Appartments Am Bach har en restaurang där gästerna kan avnjuta en utsökt måltid. Man kan även köpa nåt på deras livsmedelsaffär/närbutik. Frukostbuffé serveras dagligen mot en avgift från 08.00 till 10.00. Hotelstars Union tilldelar officiella stjärnklassificeringar för boenden i Österrike. Detta boende har klassificerats som 4 stjärnor.Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Deposition: EUR 500 per boende, per vistelse
- Stadsskatt: 2.60 EUR per person per natt
- Avgift för städning: 150.74 EUR per boende och per vistelse
- Avgift för lakan: EUR 70 per person, per vistelse
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Avgift för frukostbuffé: EUR 22 per person (ungefärligt pris)
- Avgift för städning: EUR 70 per dag, kan variera beroende på vistelselängd
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Endast registrerade gäster är tillåtna på boendets rum.
- Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner.
- Kontaktfri incheckning och kontaktfri utcheckning är tillgängliga.
- Boendet välkomnar alla gäster, oavsett sexuell läggning och könsidentitet (HBTQ+-vänligt).
Karta över Appartments Am Bach
Adress
Appartments Am Bach
Nr. 133
6281
Gerlos, Österrike
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.


















































