Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 73

Caribbean Noosa

Noosa Heads, Queensland, Australien

Nära Hastings Street



Bekvämligheter

Luftkonditionering
Internet
Tvättmaskin
Parkering
Vattenkokare
Kaffebryggare
TV
Kabel- eller satellit-TV
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Trädgård
Mikrovågsugn
Takfläkt
Balkong
Terrass
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Torktumlare
Elektrisk bil laddare

Caribbean Noosa ligger i Sunshine Coast (i området Noosa Heads), fem minuters bilfärd från Noosa Beach och Nationalparken Noosa. Detta lägenhetshotell ligger 5,7 km från Noosa Marina. Känn dig som hemma i ett av de 16 individuellt möblerade rummen som har pentry med kylskåp och spishäll. Rummen har privata balkonger/terrasser. Gratis wi-fi ser till att du kan hålla dig uppkopplad, och en 40-tums platt-tv med kabelkanaler erbjuder all underhållning du behöver. På rummet finns separata sittutrymmen och mikrovågsugnar. Städning erbjuds varje vecka. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Hastings Street - 0,6 km
Noosa Spit Recreation Reserve - 0,7 km
Noosa Beach - 0,7 km
Yunaman Bushland Reserve - 1 km
Little Cove Beach - 1,2 km
Nationalparken Noosa - 1,5 km
Laguna Lookout - 1,6 km
Keyser Island Conservation Park - 1,6 km
Palm Grove Circuit Trailhead - 1,8 km
Weyba Creek Bushland Reserve North - 1,9 km
Weyba Creek Conservation Park - 2,5 km
Tea Tree Bay - 2,6 km
Noosa Hill - 2,9 km
Girraween Nature Refuge - 3,1 km
Alexandria Bay Track Trailhead - 3,2 km

Närmaste flygplatser är:
Maroochydore, QLD (MCY-Sunshine Coast) - 33,1 km
Brisbane Airport (BNE) - 138,7 km

Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift och avgiftsfri parkering finns även på plats. Här får du tillgång tilll utomhuspool och kan njuta av utsikten från terrassen och trädgården. Boendet har även gratis wi-fi, hjälp med bokning av biljetter och guidade turer och utomhusgrill. Detta boende har tilldelats stjärnklassificering av den australienska myndigheten Star Ratings Australia.
  • Avgift för extrasäng: AUD 33 per natt

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Boendet rengörs av städpersonal.
  • Kontaktfri incheckning och kontaktfri utcheckning är tillgängliga.

Karta över Caribbean Noosa

Adress

Caribbean Noosa

15 Noosa Parade

4567

Noosa Heads, Queensland, Australien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare