




Hotel Zora
Primosten, Kroatien
Bekvämligheter
Hotel Zora är idealiskt beläget nära Kroatiens fantastiska UNESCO:s världsarv Split, Trogir och ibenik, samt nationalparkerna Krka och Kornati. Beläget bara 500 meter från Primotens centrum och bara 50 meter från havet, erbjuder detta 3-stjärniga hotell 320 bekväma rum i nio trevåningsbyggnader, alla förbundna med hissar. Som gäst kan du välja mellan Comfort- och Premier Club-rum, som alla har balkong eller terrass, ett privat badrum med badkar och hårtork, satellit-TV, telefon, luftkonditionering, gratis Wi-Fi och värme. Premier Club-rummen erbjuder extra bekvämligheter som nyckelkortsåtkomst, ett minikylskåp, ett värdeskåp, en sminkspegel samt badrockar och tofflor. Incheckningen är från kl. 15. 00 och utcheckningen är fram till kl. 10. 00.
Karta över Hotel Zora
Adress
Hotel Zora
Raduca Ulica, 11
22202
Primosten, Kroatien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.