1 / 94

Apartment Wharf - Cambridge Avenue

Queen's Park, London, England, Storbritannien

I London (Maida Vale)

‌
‌

Recensioner

7.2 / 10av 9 omdömen
Renlighet7.6 / 10
Komfort7.6 / 10
Service6.4 / 10
Skick7.4 / 10

Bekvämligheter

Internet
Tvättmaskin
Parkering
Vattenkokare
TV
Diskmaskin
Ugn
Brödrost
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Trädgård
Mikrovågsugn
Balkong
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Husdjur inte tillåtna
Torktumlare
Frys

Apartment Wharf - Cambridge Avenue ligger i London (i området Maida Vale), en tio minuters bilfärd från både Marble Arch och Oxford Street. Denna lägenhet ligger 4,1 km från Hyde Park och 6,1 km från Piccadilly Circus. Känn dig som hemma i ett av de 2 rummen som har kök med stor kyl/frys och ugn. Rummen har privata balkonger/terrasser. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en platt-tv med digitalkanaler erbjuder all underhållning du behöver. På rummet finns separata sittutrymmen och mikrovågsugnar; gratis spjälsängar finns på begäran. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Lord's Cricket Ground - 2,1 km
Paddington Central - 2,5 km
Portobello Road Market - 2,6 km
Queensway - 2,7 km
Regent's Park - 2,8 km
Primrose Hill - 2,8 km
Hampstead Heath - 3,4 km
Kensington Gardens - 3,4 km
Baker Street - 3,5 km
Hyde Park - 3,5 km
Oxford Street - 3,7 km
Marble Arch - 3,8 km
Park Lane - 3,8 km
Camden Markets - 3,9 km
Holland Park - 4 km

Närmaste flygplatser är:
London (LCY-London City) - 40,3 km
Heathrow Airport (LHR) - 28,4 km
London (LTN-Luton) - 49,7 km
Gatwick Airport (LGW) - 96,2 km
Farnborough (FAB) - 62,8 km

Rekommenderad flygplats för Apartment Wharf - Cambridge Avenue är Heathrow Airport (LHR).

Gäster har tillgång till bland annat expressutcheckning, flerspråkig personal och tvättmöjligheter. Parkering (avgift tillkommer) erbjuds på plats. Njut av utsikten från deras trädgården och dra nytta av deras gratis wi-fi.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Deposition för skador: GBP 300.00 per vistelse

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Parkeringsavgift: GBP 15 per dag
  • Avgift för sen incheckning mellan 19.00 och 01.00
  • Avgift för sen utcheckning: GBP 50 (endast i mån av tillgång)

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Endast registrerade gäster är tillåtna på boendets rum.

Karta över Apartment Wharf - Cambridge Avenue

Adress

Apartment Wharf - Cambridge Avenue

Cambridge Avenue

NW6 5AA

Queen's Park, London, England, Storbritannien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.