




Apartamento Deluxe La Vega
Antequera, Spanien
Bekvämligheter
Denna lägenhet ligger i Antequera, en fem minuters promenad från både Los Remedios-klostret och turistinformation. Denna lägenhet ligger 0,5 km från Museo Municipal de Antequera och 0,6 km från Museo Conventual De Las Carmelitas Descalzas De Antequera. Slå dig till ro i den här luftkonditionerade lägenheten, som har ett kylskåp och en ugn i köket. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en platt-tv erbjuder underhållning. Bekvämligheter som ingår är mikrovågsugn och vattenkokare. Du kan också be om att få gratis spjälsäng. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Los Remedios-klostret - 0,3 km
Turistinformation - 0,3 km
Plaza de San Sebastián - 0,3 km
Museo Municipal de Antequera - 0,4 km
Colegiata de Santa María la Mayor - 0,4 km
Slottet i Antequera - 0,4 km
Museo Conventual De Las Carmelitas Descalzas De Antequera - 0,5 km
Carmen-kyrkan - 0,6 km
Antequeras rådhus - 0,7 km
Paraje natural Nacimiento del Rio de la Villa - 0,9 km
Belen-klostret - 0,9 km
Capitán Vicente Moreno - 1 km
Parroquia de la Santísima Trinidad - 1 km
Puerta de Estepa - 1,2 km
Mengas grottor - 1,9 km
Den största flygplatsen i närheten är Málaga Airport (AGP), Málaga, Spanien - 60 km
Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Få tillgång till utomhuspool och gratis wi-fi.Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Avgift för lakan: EUR 10 per person, per vistelse
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Avgift för sen incheckning: EUR 8 för incheckning mellan 20.00 och 00.00
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Karta över Apartamento Deluxe La Vega
Adress
Apartamento Deluxe La Vega
Calle Pasillas, 26 2B
29200
Antequera, Spanien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.