Days Inn by Wyndham Warwick North M40
Chesterton Green, Royal Leamington Spa, England, Storbritannien
Recensioner
Bekvämligheter
I Warwick ligger Days Inn by Wyndham Warwick North M40, en kvarts bilfärd från både Warwick Castle och St Nicholas Park. Detta hotell ligger 12,6 km från Warwick Racecourse och 19,8 km från Royal Shakespeare Theatre. Känn dig som hemma i ett av de 53 rummen med platt-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Badrummen har dusch och hårtorkar. På rummet finns skrivbord och kaffe- och tebryggare. Städning erbjuds på begäran. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
British Motor Museum - 4 km
New Windmill Ground - 4,1 km
Leamington & County Golf Club - 9,9 km
Mill Garden - 10 km
Tenpin - 10 km
Warwick Castle - 10,1 km
St John's House - 10,3 km
Lord Leycester Hospital - 10,4 km
Collegiate Church of St Mary - 10,5 km
St Nicholas Park Leisure Centre - 10,6 km
St Nicholas Park - 10,6 km
Victoria Park - 10,6 km
Market Hall Museum - 10,6 km
Chedham's Yard - 10,9 km
Royal Leamington Spa Bowling Club - 11,1 km
Närmaste flygplatser är:
Birmingham Airport (BHX) - 41,9 km
Oxford (OXF) - 67,3 km
Rekommenderad flygplats för Days Inn by Wyndham Warwick North M40 är Birmingham Airport (BHX).
Gäster har tillgång till bland annat business-service, expressutcheckning och reception (öppen dygnet runt). På detta hotell erbjuds event- och konferenslokaler såsom konferenscenter och mötesrum. Parkering (avgift tillkommer) erbjuds på plats. Njut av utsikten från deras trädgården och dra nytta av deras gratis wi-fi och en tv i allmänt utrymme. När hungern gör sig påmind kan du äta något på hotellets kafé. Frukost enligt egen beställning serveras dagligen mot en avgift från 06.30 till 10.30.- Avgift för frukost enligt egen beställning: GBP 10 för vuxna och GBP 5 för barn
- Avgift för parkering utan tak: GBP 5 per dag
- Husdjursavgift: GBP 20 per husdjur (varierar beroende på vistelsens längd) plus en engångsavgift för städning på GBP 75
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar
- Avgift för tidig incheckning: GBP 15 (endast i mån av tillgång)
- Avgift för sen utcheckning: GBP 15 (endast i mån av tillgång)
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Upp till 3 barn, 16 år eller yngre, bor gratis i förälders eller vårdnadshavares rum om inga extrasängar används.
- Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner.
- Kontaktfri utcheckning är tillgänglig.
Karta över Days Inn by Wyndham Warwick North M40
Adress
Days Inn by Wyndham Warwick North M40
Welcome Break Service Area J12
CV35 0AA
Chesterton Green, Royal Leamington Spa, England, Storbritannien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.



























