1 / 6

SE Hotel 1

Kampung Setul, Malaysia

Detta hotell byggdes 2011.



Recensioner

Bekvämligheter

Bar
Rökning inte tillåten

Detta hotell byggdes 2011. Alla som bor på detta boende kan utnyttja den trådlösa internetuppkopplingen i hotellets allmänna utrymmen. Eftersom detta hotell har en 24-timmarsreception är gästerna alltid välkomna. Parkeringen kan vara användbar för dem som kommer med bil. Hotellet kan ta ut en avgift för vissa tjänster.

Karta över SE Hotel 1

Adress

SE Hotel 1

1276 Jalan Baru Taman Emas

13700

Kampung Setul, Malaysia

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.