Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 57

Hotel Al Sole - Preganziol

Preganziol, Italien

Nära Villa Franchetti



Bekvämligheter

Luftkonditionering
Bar
Internet
Parkering
TV
Husdjur tillåtna
Telefon
Hårtork
Trädgård
Terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Dusch
Öppen spis
Skrivbord

I Preganziol hittar du Hotel Al Sole - Preganziol en 1 minuters bilfärd från Villa Franchetti och 5 minuter från Salici golfklubb. Detta hotell ligger 18,6 km från Porto Marghera och 4,9 km från Teatro Comunale. Känn dig som hemma i ett av de 18 rummen med platt-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Privat badrum med dusch, gratis toalettartiklar och bidéer. På rummet finns skrivbord, mörkläggningsgardiner och telefon med gratis lokalsamtal. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Villa Franchetti - 0,4 km
Salici golfklubb - 3,5 km
Passeggiata Lungo il Fiume Sile - 4,7 km
Il Montello - 4,8 km
Teatro Comunale - 4,8 km
Monumento ai Caduti delle Guerre - 4,9 km
San Nicolos-kyrkan - 5,2 km
Chiesa di Santa Maria Maggiore - 5,3 km
Cantina del Terraglio - 5,4 km
Loggia dei Cavalieri - 5,4 km
Trevisos katedral - 5,5 km
Treviso Sport A.S.D. - 5,6 km
Ca' dei Carraresi - 5,7 km
Musei Civici di Treviso - 5,7 km
Museo Luigi Bailo - 5,7 km

Den största flygplatsen i närheten är Marco Polo-flygplatsen (VCE) - 21,7 km

Gäster har tillgång till bland annat expressincheckning, expressutcheckning och kemtvätt/tvättjänster. Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift och avgiftsfri parkering finns även på plats. Njut av utsikten från deras terrassen och trädgården, och dra nytta av deras gratis wi-fi. Detta hotell ger dig möjlighet att lyxa till det lite med rumsservice (under begränsade tider). Avsluta dagen med en drink på boendets bar. Kontinental frukost serveras dagligen mot en avgift från 07.00 till 09.30. Det här boendet har tilldelats sin officiella stjärngradering av the local rating authority.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Stadsskatt: 1.80 EUR per person per natt

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Avgift för kontinental frukost: EUR 5.00 för vuxna och EUR 5.00 för barn
  • Spjälsäng (babysäng): EUR 30.0 per dag

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Alla gäster, även barn, måste vara närvarande vid incheckning och uppvisa statligt utfärdad legitimation eller pass.
  • Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 5000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
  • Gäster kan få tillåtelse att ta med sig husdjur genom att föranmäla detta. Kontaktuppgifter finns i bokningsbekräftelsen.

Karta över Hotel Al Sole - Preganziol

Adress

Hotel Al Sole - Preganziol

Via Nazario Sauro N. 2

31022

Preganziol, Italien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare