Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 66

Salena Beach Hotel

Primorsko, Bulgarien

Nära Primorsko-stranden



Bekvämligheter

Luftkonditionering
Bar
Internet
Parkering
TV
Husdjur tillåtna
Kabel- eller satellit-TV
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Trädgård
Balkong
Terrass
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Dusch

Salena Beach Hotel ligger i Primorsko på stranden, en kort 1 minuters promenad från Primorsko-stranden och 10 minuter från Primorskos södra strand. Detta hotell vid stranden ligger 2 km från Perlas strand och 5,9 km från Parkland. Känn dig som hemma i ett av de 27 luftkonditionerade rummen med platt-tv. Rummen har privata balkonger. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Badrummen har dusch och gratis toalettartiklar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Primorsko-stranden - 0,1 km
Primorskos södra strand - 0,8 km
Perlas strand - 2 km
Parkland - 5,9 km
Beglik Tash - 6,2 km
Atlimans strand - 7,1 km
Ropotamo strand - 7,5 km
Karaagachs strand - 7,6 km
Coral Beach - 8,7 km
Arkutinos strand - 9,4 km
Lozenets centrala strand - 11,5 km
Lozenets Oasis beach - 12,3 km
Arapya strand - 14,6 km
Church of Sveti Tsar Boris-Mikhail - 17,5 km
Georgi Kondolovs kulturcentrum - 17,9 km

Salena Beach Hotel rekommenderar att du använder flygplatsen Bourgas (BOJ) - 62,1 km

Gäster har tillgång till bland annat reception (öppen dygnet runt) och bagageförvaring. Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift och avgiftsfri parkering finns även på plats. Här får du tillgång tilll utomhuspool och kan njuta av utsikten från terrassen och trädgården. Boendet har även gratis wi-fi och conciergetjänster. Du kan äta på hotellets restaurang, eller ta det lugnt på rummet med deras rumsservice (under begränsade tider). Koppla av med din favoritdrink i deras bar eller bar vid poolen. Frukostbuffé serveras dagligen mot en avgift från 08.00 till 10.00.
  • Avgift för frukostbuffé: EUR 3 för vuxna och EUR 2 för barn
  • Avgift för husdjur: EUR 20 per husdjur per vistelse
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Poolen är tillgänglig mellan 08.00 och 20.00.
  • Gäster kan tillåtas att ta med sig husdjur om de kontaktar boendet direkt. Kontaktuppgifter finns i bokningsbekräftelsen (tilläggsavgifter tillkommer, mer information hittar du i avsnittet om avgifter).

Karta över Salena Beach Hotel

Adress

Salena Beach Hotel

Perla 7

8290

Primorsko, Bulgarien

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare