




Bekkeh
Vejer de la Frontera, Spanien
Bekvämligheter
Bekkeh ligger i Vejer de la Frontera, ett stenkast från både El Divino Salvador-kyrkan och Castillo de Vejer. Detta hotell ligger 34,4 km från La Barrosa Beach och 14,5 km från Playa El Palmar. Känn dig som hemma i ett av de 7 luftkonditionerade rummen med platt-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och digital-tv erbjuder underhållning. Privat badrum med dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
El Divino Salvador-kyrkan - 0,1 km
Castillo de Vejer - 0,2 km
Plaza de España - 0,2 km
Annie B's Spanish Kitchen - 0,2 km
Arco de la Puerta Cerrada - 0,3 km
Castillo - 0,5 km
Fundación NMAC - 7,9 km
Montenmedio Golf Country Club - 7,9 km
Museo de la Tuna - 9,4 km
Mecas torn - 9,8 km
Playa La Mangueta - 12,7 km
Playa de la Yerbabuena - 13,2 km
Tajo Tower Trail - 13,9 km
Playa El Palmar - 14,5 km
Cape Trafalgar - 14,7 km
- Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Karta över Bekkeh
Adress
Bekkeh
Calle José Castrillón, 22
11150
Vejer de la Frontera, Spanien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.